Rozměry stavebních pouzder

Standardní čistý průchod je 1970 mm a 2100 mm pro všechny typy pouzder. Atypické rozměry od 1980 až 2700 mm.

Stavební pouzdro NORMA STANDARD

rozměry stavebního pouzdra horizontální řez stavebním pouzdrem NORMA STANDARD

 

Doporučené rozměry hrubého stavebního otvoru pro stavební pouzdro do zděných systémů jsou (H + 20 mm x E + 40 mm) a pro systémy suché výstavby odpovídající rozměrům stavebního pouzdra E x H. Vnější tloušťka (K) stavebního pouzdra NORMA STANDARD 100 mm = dokončená příčka 125 mm. Alternativní tloušťky (Ka) stavebních pouzder NORMA STANDARD do zdi a SDK 75 mm ´= dokončená příčka 100 mm. 

 

Stavební pouzdro NORMA KOMFORT

rozměry stavebního pouzdra horizontální řez stavebním pouzdrem NORMA KOMFORT

Doporučené rozměry hrubého stavebního otvoru pro stavební pouzdro do zděných systémů jsou (H + 20 mm x E + 40 mm) a pro systémy suché výstavby odpovídající rozměrům stavebního pouzdra E x H. Vnější tloušťka (K) stavebního pouzdra NORMA KOMFORT 100 mm = dokončená příčka 125 mm. Alternativní tloušťky (Ka) stavebních pouzder NORMA KOMFORT do zdi a SDK 75 mm ´= dokončená příčka 100 mm. 

 

Stavební pouzdro NORMA UNIBOX

rozměry stavebního pouzdra horizontální řez stavebním pouzdrem NORMA UNIBOX

Doporučené rozměry hrubého stavebního otvoru pro stavební pouzdro do zděných systémů jsou (H + 20 mm x E + 40 mm) a pro systémy suché výstavby odpovídající rozměrům stavebního pouzdra E x H. Vnější tloušťka (K) stavebního pouzdra NORMA UNIBOX 175 mm = dokončená příčka 200 mm. 

 

Stavební pouzdro NORMA PARALLEL

rozměry stavebního pouzdra horizontální řez stavebním pouzdrem NORMA PARALLEL

Doporučené rozměry hrubého stavebního otvoru pro stavební pouzdro do zděných systémů jsou (H + 20 mm x E + 40 mm) a pro systémy suché výstavby odpovídající rozměrům stavebního pouzdra E x H. Vnější tloušťka (K) stavebního pouzdra NORMA PARALLEL 175 mm = dokončená příčka 200 mm. 

 

Stavební pouzdro LATENTE STANDARD

rozměry stavebního pouzdra horizontální řez stavebním pouzdrem LATENTE STANDARD

Doporučené rozměry hrubého stavebního otvoru pro stavební pouzdro do zděných systémů jsou (H + 20 mm x E + 40 mm) a pro systémy suché výstavby odpovídající rozměrům stavebního pouzdra E x H. Vnější tloušťka (K) 100 mm stavebního pouzdra LATENTE STANDARD =  dokončená příčka (P) 125 mm (Pa) 150 mm. 

 

Stavební pouzdro LATENTE KOMFORT

rozměry stavebního pouzdra horizontální řez stavebním pouzdrem LATENTE KOMFORT

Doporučené rozměry hrubého stavebního otvoru pro stavební pouzdro do zděných systémů jsou (H + 20 mm x E + 40 mm) a pro systémy suché výstavby odpovídající rozměrům stavebního pouzdra E x H. Vnější tloušťka (K) 100 mm stavebního pouzdra LATENTE KOMFORT =  dokončená příčka (P) 125 mm (Pa) 150 mm. 

 

Stavební pouzdro EMOTIVE STANDARD

rozměry stavebního pouzdra horizontální řez stavebním pouzdrem EMOTIVE STANDARD

Doporučené rozměry hrubého stavebního otvoru pro stavební pouzdro do zděných systémů jsou (H + 20 mm x E + 40 mm) a pro systémy suché výstavby odpovídající rozměrům stavebního pouzdra E x H. Vnější tloušťka (K) stavebního pouzdra EMOTIVE STANDARD  100 mm =  dokončená příčka (P) 125 mm. 

 

Stavební pouzdro EMOTIVE KOMFORT

rozměry stavebního pouzdra horizontální řez stavebním pouzdrem EMOTIVE KOMFORT

Doporučené rozměry hrubého stavebního otvoru pro stavební pouzdro do zděných systémů jsou (H + 20 mm x E + 40 mm) a pro systémy suché výstavby odpovídající rozměrům stavebního pouzdra E x H. Vnější tloušťka (K) stavebního pouzdra EMOTIVE KOMFORT  100 mm =  dokončená příčka (P) 125 mm. 

 

Stavební pouzdro AKTIVE STANDARD

rozměry stavebního pouzdra horizontální řez stavebním pouzdrem AKTIVE STANDARD

Doporučené rozměry hrubého stavebního otvoru pro stavební pouzdro do zděných systémů jsou (H + 20 mm x E + 40 mm) a pro systémy suché výstavby odpovídající rozměrům stavebního pouzdra E x H. Vnější tloušťka (K) stavebního pouzdra AKTIVE STANDARD  100 mm =  dokončená příčka (P) 125 mm. 

 

Stavební pouzdro AKTIVE KOMFORT

rozměry stavebního pouzdra horizontální řez stavebním pouzdrem AKTIVE KOMFORT

Doporučené rozměry hrubého stavebního otvoru pro stavební pouzdro do zděných systémů jsou (H + 20 mm x E + 40 mm) a pro systémy suché výstavby odpovídající rozměrům stavebního pouzdra E x H. Vnější tloušťka (K) stavebního pouzdra AKTIVE KOMFORT  100 mm =  dokončená příčka (P) 125 mm.