Realizace

Relax Hotel Valaška – dostavba relax & wellness centra


Sklo, skryté zárubně a stavební pouzdra ve veřejných prostorách, to je přístavba relax & wellness centra Relax Hotel Valaška. Ta v sobě kombinuje vlhkuodolné materiály a dřevo, tak aby byl zachován rustikální styl Valašska…

Rodinný dům v Berouně – energeticky pasivní standard


Dvoje zasouvací dveře stýkající se v rohu jedné místnosti. Řešení jak umístit otopný žebříček na kapsu stavebního pouzdra. Latex místo obkladu v koupelně. Přečtěte si inspirativní příkladová řešení ve stavbě v pasivním rodinném domě. 

Proměna kontejnerů ve funkční budovu


Modulové kontejnery KOMA ve spojení s lakovaným sklem J.A.P. na stropě nebo atypicky vysokými zasouvacími dveřmi do pouzdra - toto vše bylo využito v projektu architektonického ateliéru Chybik + Kristof Associated Architects.

UNIBOX, který zachránil panelový byt


Úzká paneláková chodbička a dvoje dveře vedle sebe. Situace, která se s otočnými dveřmi moc zvládnout nedá. Ideálním řešením je stavební pouzdro UNIBOX = jedna plechová kapsa, do které zajíždí obě dveřní křídla.

Praktické i útulné bydlení bez bariér


Zasouvací dveře do stavebního pouzdra J.A.P. se staly jedním z klíčových prvků, které umožnily plnou bezbariérovost domu určeného pro mladého vozíčkáře. Díky promyšlenému uspořádání domu, které počítalo s nejmenšími detaily, se podařilo výjimečným způsobem skloubit maximální praktičnost s útulností, která by měla být samozřejmostí u každé stavby určené k bydlení.