Přehled skrytých zárubní


Ve skrytých zárubních je možné vybírat mezi těmi zcela bez obložky, bez standardní dřevěné obložky a s obložkou, která lícuje se stěnou.

Obkladový systém EFEKTA


Do světa interiérového designu přichází horká novinka – obkladový systém EFEKTA, který umožňuje sjednotit do jedné roviny povrch dveří s obkladem okolních stěn za využití skrytých zárubní. 

Skryté zárubně SILENCE


Aktualizované a souhrnné informace o novém typu zárubní z naší vývojové dílny – zárubně SILENCE. Zjistěte si výhody typu H, L a Z a zvolte tu nejideálnější variantu...  

Skrytá zárubeň AKTIVE 40/00


Skrytá zárubeň AKTIVE 40/00 je určena pro bezpolodrážkové dveře v tloušťce 4 cm.

Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15


Skrytá zárubeň AKTIVE 25/15 je určena polodrážkové dveře o tloušťce 4 cm s polodrážkou 15 mm.

Skrytá zárubeň EMOTIVE


Základní informace o skryté zárubni EMOTIVE se subtilním hliníkovým rámečkem se dozvíte v tomto článku...

Barevné možnosti hliníkových prvků pro dveřní systémy


Hliníkové profily jsou základním konstrukčním prvkem celé řady výrobků J.A.P. – zárubní, posuvných systémů i dveřních křídel.  Všechny tyto produkty lze barevně upravit tak, aby ladily s dalšími prvky v interiéru. Přinášíme vám přehled možností barev...

Nabízené varianty zárubně AKTIVE 40/00 a AKTIVE 25/15


Zárubeň AKTIVE 40/00 a 25/15 je možné využít pro nadpraží, nadpraží podlaha-strop, bez nadpraží podlaha-strop, pro šikmé stropy.

Designový doplněk – zapuštěná okopová lišta


Praktické řešení, které zachovává designovou čistotu skrytého řešení dveřního kompletu… to umožňuje dvoudílná okopová lišta. Dokonce nabízí i funkci pozičního světla prostřednictví LED pásků. Ty si investor zajišťuje individálně, což mu umožňuje volit barvu a umístění přesně dle potřeb interiéru a instalovat až při elektroinstalaci.
    

Zeptali jste se


Několik dalších informací o skrytých zárubních AKTIVE a EMOTIVE, které se vám mohou hodit...