1. naše showroomy - více o nich ZDE

 

2. odborné prezentační akce

  • DESIGN ROADSHOW 2017, www.designroadshow.cz
    • celorepublikový odborný diskuzní seminář
    • letošní ročník představuje stavební miniboxy, keteré v obojživelné verzi ukazují usazení skrytých zárubní AKTIVE, EMOTIVE a LATENTE v klasické zděné i SDK příčce.

PROGRAM AKCE ZDE.

Začátek akce vždy v 16:00 hodin, vstup pro odbornou veřejnost zdarma.

​A jaké jsou ohlasy účastníků dosud proběhlých seminářů 2017?

DESIGN ROADSHOW LIBEREC

16. března 2017

Tereza Musilová
Akce Design Roadshow, o které jsem se dozvěděla díky informačnímu e-mailu, jsem se zúčastnila poprvé. Všechny vystavující společnosti již znám, ale ve svých realizacích jsem jejich výrobky zatím nevyužívala. Po dnešku se to ale možná změní, obě prezentace mě totiž velmi příjemně překvapily. Protože se věnuji spíše stavebním záležitostem, tak mě zaujaly hlavně bezobložkové dveřní systémy. Kromě pěkného zpracování a zajímavých detailů oceňuji především to, že výrobci myslí i na samotnou montáž, což je pro mě velká přidaná hodnota. Ale i prezentace společnosti Trachea se mi moc líbila, zaujalo mě především řešení hran nábytkových dvířek. Protože chci být ve svém oboru odborníkem a o daném tématu se chci dozvědět co nejvíce, byla jsem také velmi ráda, že prezentace nebyly pouze plané obchodní řeči, ale šly co nejvíce do hloubky a do detailu.
 
Petr Janega, Studio D
Dnes jsem získal opravdu hodně cenných informací. Na Roadshow jsem byl naposledy asi před třemi lety, takže jsem rád, že jsem se mohl dozvědět zase něco nového. Společnost J.A.P. znám již z dřívějška a ve svých realizacích jsem již využíval jejich stavební pouzdra pro posuvné dveře. Dnes jsem ale přišel zejména kvůli dveřím a skrytým zárubním a jsem velmi rád, že jsem mohl vidět, jaké jsou možnosti jejich zapravení na stavbě. Chtěl bych skryté zárubně rozhodně využít i ve své praxi a rád je doporučím svým zákazníkům.
 
Ilona Češková, Modes decori s.r.o.
Jsem moc ráda, že jsem se mohla Roadshow zúčastnit. V oboru působím teprve krátce, a seminář tak pro mě byl jakýmsi školením. Z dřívější doby jsem znala pouze Tracheu, se kterou spolupracujeme a jsme s ní velmi spokojeni. Její přednáška mě velmi zaujala například představením hran akrylátových dvířek nebo doporučením, jek předejít poškození dvířek v blízkosti trouby. Líbila se mi i prezentace společnosti J.A.P., kterou jsem dříve neznala. Myslím, že i její výrobky by mohly zaujmout naše zákazníky, kteří občas chtějí nějaký prvek vyplnit posuvnými skleněnými dveřmi. Překvapilo mě také to, že seminář, o kterém jsem se dozvěděla přes facebook, probíhá již několik let. Příště se rozhodně chystáme přijít znovu.
 
Petr Šisler, NaReI s.r.o.
O akci Design Roadshow mě informovala moje manželka, která se o ní dozvěděla na facebooku. Přednášející firmy jsem již znal, ale do této doby jsem s nimi nespolupracoval. Přestože jsem byl seznámen s některými jejich produkty, tak pro mě bylo velmi příjemným překvapením, na jak vysoké úrovni se produkce těchto českých firem v současnosti pohybuje. Měl jsem totiž zafixováno, že Trachea nabízí pouze foliovaná dvířka a bezobložkové dveřní systémy jsem znal pouze od výrobců ze zahraničí. Jsem tedy rád, že je nyní možné získat skryté zárubně i od českých výrobců.
 
Ing. arch. Tomáš Rudolf, API Studio
Na semináři jsem byl již po několikáté, vždy když se koná někde poblíž, tak ho rád navštívím. Vystavující firmy znám a mám o nich velmi dobrý přehled vzhledem k tomu, že mi občas zasílají informace o novinkách a zúčastnil jsem se i některých jejich konzultací. Na celé akci oceňuji především velmi přátelskou a komorní atmosféru a také to, že se zde vždy dozvím něco nového. Z informací, které zde získám, pak žiji v podstatě celý rok a pomáhají mi zejména při jednání se zákazníky, kteří tak vidí, že jsem neustále v obraze. V případě jejich zájmu je navíc mohu odkázat i na vaše odborníky. 

DESIGN ROADSHOW BRNO
2. března 2017

Ing. arch. Anežka Kolářová
Dnes jsem získala výborné informace. Je pro mě důležité navštěvovat semináře, protože se informuji o všech novinkách a mohu potom koncovým zákazníkům kvalifikovaně poradit a navrhnout produkty, o kterých by se oni sami jinak nedozvěděli. Informace, které jsem zde dnes získala, určitě využiji v praxi. Bezobložkové zárubně se mi moc líbí, zahrnula jsem je do návrhů, ale bohužel nevím, jestli návrh klienti nakonec realizovali. 

Ing. arch. Regína Kubrická
Seminář Design Roadshow navštěvuji opakovaně. Líbí se mi, že se podívám na poslední trendy, dozvím se, co nám diktuje Miláno, co převezmou naše firmy a co můžeme udělat za levnější peníze. Bezobložkový dveřní systém je skvělý, podle mého názoru se jedná o trend z budoucnosti, který se za hranicemi stává standardem a určitě můžeme očekávat vzrůstající poptávku i u nás. Firmu Trachea znám, jejich dvířka se mi líbí, dávám je do projektů. 

Ing. arch. Jarmila Kejdová
Letos se semináře účastním poprvé a je pro mě opravdu zajímavý. Dorazila jsem hlavně kvůli dveřním systémům. Dostala jsem všechny informace, pro které jsem si přišla a jsem spokojená. V minulosti jsem zatím použila pouze stavební pouzdra. Nespolupracovala jsem přímo s firmou J.A.P., ale prezentace této firmy mě natolik zaujala, že přemýšlím, že s nimi navážu spolupráci. Bonusem pro mě bylo LikeFoto – určitě použiji nějaký zajímavý motiv, například na stoleček. Dvířka od společnosti Trachea mě zaujala. 

Ing. arch. Hynek Maňák, Maniac Interier
Dnešní akce se mi líbila po všech stránkách. Velice kladně hodnotím dotazy mých kolegů na prezentující, myslím si, že perfektně funguje přenos odborných informací. Předvedené výrobky pro mě nebyly úplnou novinkou a určitě s nimi budu dál pracovat. Zabývám se spíše nábytkem, ale zároveň se potřebuji orientovat na poli stavebnictví. Chtěl bych podotknout, že v obci architektů jsem se často setkával s tím, že jakmile nějaký výrobek neměl značku, někteří architekti se pod něj nechtěli podepsat. V současnosti ale cítím nárůst prestiže českých značek, což beru to jako velký posun. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout organizační stránku akce Design Roadshow, kterou zvládáte velmi dobře, vše funguje, jak má, klobouk dolů.

Ing. arch. Tomislav Herman, Ateliér Herman
Na akci Design Roadshow jsem letos dorazil poprvé a hodnotím ji jako přínosnou. Jsem moc rád, že jsem viděl naživo produkty společnosti J.A.P., které mám v úmyslu zahrnout do projektů. Získané informace se mi určitě budou hodit. Skryté zárubně jsem zkoušel navrhovat klientům, ale realizace vždy ztroskotala na ceně. Ostatní výrobky společnosti J.A.P. v projektech standardně používáme. Dvířka od firmy Trachea znám.

Ing. arch. Romana Mašková
Semináře Design Roadshow se účastním podruhé, líbí se mi, že produkty vidím naživo a můžu si je osahat, je to pro mě daleko přínosnější a hlavně rychlejší než vyhledávání informací na internetu. Celkově jsem s akcí byla moc spokojena.

Ing. Petr Žalud, A.t. studio
Dnešní akce se mi líbila, navštívil jsem ji poprvé a přiznám se, že mě zajímala spíše část věnovaná skrytým zárubním, protože nábytková dvířka moc nepoužíváme. S firmou J.A.P dlouhodobě spolupracujeme, posuvné dveře a střešní výlezy používáme výhradně od nich. Další věcí, která nás zajímá, jsou detaily osazení do konstrukcí, což má J.A.P. pěkně zpracované také na svých webových stránkách.

Ing. arch. Veronika Zimková, MAGION ARCHITEKTI
Semináře Design Roadshow se účastním potřetí, možná počtvrté. Prezentace firmy Trachea mě moc nezajímala, protože s ní nespolupracuji. Nejzajímavější pro mě byla prezentace společnosti J.A.P., od které používám pouzdra na posuvné dveře. Skryté zárubně chci také vyzkoušet, myslím si, že se zákazníkům budou líbit, navíc jejich cena v rámci celé stavby není až tak vysoká. 

Ing. arch. Šinkyříková Jana, SŠ umění a designu
Děkuji za sebe i za naše studentky 4. ročníku, které seminář extrémně zajímá. Byť se zabýváme interiérem a nábytkem, máme i otázky týkající se některých stavebních detailů, kam zrovna dveře a způsoby osazování zárubní patří. Studentky jsou velice nadšené z organizace a z toho, co zde dnes viděly. Musím vyzdvihnout kvality paní moderátorky – je vidět, že je v obraze, je rychlá, svižná, prezentace měla spád. Studentky byly nadšené také z pléna, protože ony se s praxí teprve seznamují.

Alice Marečková, Truhlářství Mareček
Akci Design Roadshow jsem letos navštívila poprvé a moc se mi tady líbilo. Těšila jsem se hlavně na novinky od společnosti Trachea, se kterou spolupracujeme. Dveřní systémy s klienty řešíme okrajově. Největší zájem v oblasti nábytkových dvířek je o přírodní barvy, o bílou a o lesk. Zájem o matné provedení nebo drátosklo jsme zatím nezaregistrovali, myslím si, že je to způsobeno konzervativností Čechů.

Ana Alačkova, A design
O akci Design Roadshow jsem se dozvěděla přes facebookovou stránku, na kterou mi poslala odkaz kamarádka. Letos se účastním poprvé a musím říci, že akce je opravdu výborná, vřele všem doporučuji (a není to klišé). Shodou okolností mám teď novou zakázku, ve které budu řešit jak kuchyň, tak dveřní systémy. Díky dnešnímu semináři jsem našla inspiraci a budu schopná klientům předat všechny potřebné informace. Vzdělání pro designéra nebo architekta je v tomto směru velice důležité. Prezentující firmy znám, s Tracheou jsem již spolupracovala, ze strany zákazníků byla vždy spokojenost. S firmou J.A.P. jsem zatím nespolupracovala. 

Jana Krahulcová, Interiéry j k 
O semináři Design Roadshow jsem se letos poprvé dozvěděla z facebooku a moc mě potěšilo, že se akce koná v Brně. Firmu J.A.P. znám, společnost Trachea jsem neznala. Prezentovaná témata pro mě byla určitě zajímavá, je skvělé, že mám možnost seznámit se s produkty blíž, osahat si je, protože v tak velkém množství výrobků na trhu není jednoduché se orientovat. Mám moc ráda skryté zárubně, ale hůře se mi nabízejí, protože pro spoustu klientů jsou cenově nedostupné. 


DESIGN ROADSHOW JIHLAVA
9. února 2017

Ing. arch. David Beke, Schrapnel, s. r. o.
Na akci Design Roadshow se mi líbilo hlavně to, že jsem se osobně setkal se zástupci jednotlivých firem, seznámili jsme se a při řešení problému se můžu obrátit přímo na ně. Se značkou Minirol jsem se doposud nesetkal, dovedu si však představit, že ji oslovím při svých realizacích. Nechal jsem si už dokonce poslat nějaké materiály. Výrobky firem J.A.P. a Trachea jsem znal. 

Ing. arch. Milan Domkář
Akci Design Roadshow jsem letos navštívil poprvé, dozvěděl jsem se nové věci a rád se přijdu podívat na další ročník. Dorazil jsem zejména kvůli firmě J.A.P., se kterou jsem již spolupracoval a jsem spokojen po všech stránkách. Dnes mě zajímaly hlavně nové typy zárubní a také to, jak je osazovat do sádrokartonových příček, aby nevznikaly defekty. Značku Minirol jsem zaregistroval, spolupráce zatím neproběhla, ale myslím, že v budoucnu bych výrobky této firmy mohl využít.

Ing. Aleš Sedláček, projekční kancelář
Akci Design Roadshow jsem letos navštívil poprvé a jsem za to opravdu rád. Seminář měl ideální délku a byl skutečně zajímavý. Získal jsem zde inspiraci a cenné materiály, které určitě využiji při doporučování klientům. Novinkou pro mě byly předokenní screeny. Osobní zkušenost mám pouze s firmou J.A.P. 

Ing. Lenka Findejsová, SUPŠ Jihlava
Na seminář Design Roadshow chodím každý rok a musím konstatovat, že letos byl velice živý a interaktivní. Těšila jsem se na exteriérové tkaninové rolety, s nimi jsem se ještě nesetkala. A jako vždy mě zajímaly hlavně výrobky firmy Trachea, protože se jedná o interiérovou záležitost a protože stavebním prvkům zas tolik nerozumím. 

Richard John, Eurobyt design, s. r. o.
Semináře Design Roadshow jsem se zúčastnil poprvé, je to pěkná akce, moc se mi líbila, informace, které zde získám nad rámec běžně dostupných, v praxi rozhodně využiji. Díky tomu, že děláme kuchyně, úzce spolupracujeme s firmou Trachea, jsme ve spojení s jejich lokálními obchodními zástupci a výrobky tedy známe. Dnešní prezentace byla kvalitní a záživná, oceňuji zejména testy, které jsem znal pouze z youtube kanálu. Rozhodně však doporučuji vidět je naživo. Od firmy J.A.P. bereme často stavební pouzdra, skryté zárubně pro mě byly zajímavou novinkou. 

Alena Sedláková, BELIDIS, s. r. o.
O akci Design Roadshow jsem se dozvěděla od zaměstnavatele, navštívila jsem ji poprvé a byla jsem moc spokojena. Znám firmu J.A.P., kterou v realizacích používáme. Některé z prezentovaných výrobků jsem znala, jiné pro mě byly novinkou. Firma Trachea a značka Minirol pro mě konkrétně byly neznámé, ale zaujaly mě a určitě budu doporučovat zákazníkům.

Monika Polanská, BD interiéry
Dozvěděla jsem se nové informace, které určitě využiji v praxi, protože navrhuji interiéry. Firmu Trachea znám, na prodejně máme i její vzorky. O skrytých zárubních jsem slyšela. Jsem ráda, že jsem akci navštívila, protože budeme moci rozšířit naši nabídku zákazníkům.

Igor Zetocha,  PM interiéry
Akce se mi líbila moc, dozvěděl jsem se spoustu informací a měl jsem možnost konzultace s přítomnými odborníky. Zabývám se stínící okenní technikou, takže značku Minirol jsem znal z realizací – zákazníci byli velice spokojeni. 

DESIGN ROADSHOW PLZEŇ
2. února 2017


Ing. arch. David Šabata
Semináře Design Roadshow se účastním poprvé a moc se mi líbí jeho komorní atmosféra a individuální přístup jednotlivých přednášejících. Oceňuji také, že po samotné prezentaci se můžeme s mluvčími setkat a vyptat se na všechny detaily. Dorazil jsem, protože se chci vzdělávat a myslím si, že je potřeba nezakrnět a mít povědomí o novinkách. Znal jsem firmy J.A.P. a Trachea. Od společnosti J.A.P. jsem používal stavební pouzdra na standardní posuvné dveře. V návrzích však nevstupuji do takových podrobností, abych měl možnost spolupracovat s firmou Trachea. 

Ing. arch. Ivan Bergmann a Hana Boříková, AREA group s.r.o.
Semináře Design Roadshow jsme se účastnili již v minulém roce, oceňujeme jeho atmosféru. Spolupracujeme s firmou J.A.P. – odebíráme hlavně stavební pouzdra. O bezobložkových dveřních systémech jsme věděli, ale dnes jsme si přišli pro kompletní informace, kterých se nám dostalo. Velice nás zaujaly také předokenní screeny od značky Minirol.

Jan Soukup, HOTO s.r.o.
Na akci Design Roadshow jsem letos poprvé. Znám firmu J.A.P., s níž spolupracujeme zhruba 4 – 5 let a jsme spokojeni jak my, tak zákazníci. Zárubně AKTIVE, EMOTIVE i hliníkovou zárubeň DYNAMIK jsem znal od obchodního zástupce a doporučoval našim zákazníkům. Prezentace byla skutečně zajímavá. Ostatní firmy jsem neznal a přiznám se, že ani nebudeme navazovat spolupráci, protože my se v současné době zaměřujeme pouze na dveře.

Miroslav Graif, Jana Praizlerová, Karel Praizler, GradeD MG s.r.o
Akci Design Roadshow dobře známe a často ji navštěvujeme. Vždy se zde dozvíme něco nového a také si oživíme již známé věci. Jako velké plus vidíme připojení značky Minirol k semináři. Jejich sortiment nás velice zaujal a myslíme si, že by se stejně tak mohl líbit i zákazníkům. Výrobky firmy J.A.P. jsme z větší části znali. Prezentace společnosti Trachea byla perfektní, je skvělé, že odborní techničtí poradci přijdou vždy s něčím zajímavým a novým. Velice oceňujeme informace o akrylátech. Seminář se nám líbil, informace zde získané rozhodně využijeme v praxi. 

DESIGN ROADSHOW OLOMOUC
26. ledna 2017

Ing. Radovan Urválek
Semináře se účastním již poněkolikáté a opět byl pro mě obohacující. Z osobní spolupráce jsem znal pouze firmy J.A.P. a Trachea a musím říci, že jsem s nimi spokojen. Značku Minirol jsem neznal a od nynějška ji vedu v patrnosti. Témata se v podstatě pokaždé opakují. Firma J.A.P. přišla s novinkami, rozumně zredukovala prezentaci pouze na dveře, což mě příjemně překvapilo.

Ing. arch. Iveta Trtílková
Akce Design Roadshow byla bezvadná, něco nového jsem viděla a něco nového jsem se naučila. Nejvíce mě zaujala stínící okenní technika – o té jsem zatím pouze slyšela a tady jsem měla možnost vidět ji naživo, vyzkoušet si. Právě zde na akci mě napadlo, že bych mohla předokenní screeny využít při stavbě knihovny v Olomouci. Určitě si myslím, že se značkou Minirol navážeme spolupráci. Společnost Trachea znám – interiéry sice běžně nedělám, ale občas si výrobky této firmy prohlížím a poté doporučuji mým zákazníkům. Výrobky firmy J.A.P. běžně osazuji do staveb. Nejčastěji používám stavební pouzdra - myslím si, že je to skvělá věc a všichni, koho jsem pro tuto technologii přesvědčila, jsou spokojeni. Jsem plná dojmů a zážitků. Velmi mě těší, že zde představujete výrobky českých nebo moravských firem, vždy jim dávám přednost.

Ing. Luděk Skácel, In Design
Design Roadshow se účastním minimálně potřetí a jako vždy jsem velmi spokojen, rád se proškolím. Témata jsou více méně vždy stejná. Výrobky společnosti Trachea mě zajímají, i přestože dělám interiéry okrajově. Nejvíc mě zajímá firma J.A.P., používám od nich pouzdra – to je znamenitý výrobek - nejenom, že je módní, ale umožňuje také šetřit dispozici. Ze strany J.A.P. se mi vždy dostane výborného stoprocentního servisu. Jsem navíc hrdý, že se jedná o české firmy. Značka Minirol pro mě byla novinkou a myslím, že bychom třeba mohli navázat novou spolupráci, je skvělé, že mají obchodní zastoupení také v Olomouci.

Ing. arch. Petr Leinert
Minirol jsem viděl poprvé a zaujal mě. Ostatní značky jsem znal – vím o nich a navrhuji je. Nemám si na co stěžovat. Nejvíce se mi líbilo ničení dvířek a vysvětlení, proč se některé folie odlepují a jiné ne. Kupodivu ty dvě hodiny docela utekly, na začátku jsem se děsil, abych se nenudil, ale moje obavy se nenaplnily.

Ing. arch. Vladimír Paloušek a Ing. arch. Lukáš Doubrava
Design Roadshow se účastníme se již podruhé. Prezentující firmy jsme znali. O Minirolu jsme slyšeli, ale spolupráce zatím neproběhla (možná jen nějaké návrhy). Od firmy J.A.P. požíváme nejvíce pouzdra na posuvné dveře, dále schodiště a půdní stahovací schody. Firmu Trachea občas doporučíme zákazníkům.

David Juráň, DiS.
Na Design Roadshow jsem byl letos poprvé, jedním z důvodů, proč jsem dorazil, byla moc hezká pozvánka. Seminář se mi líbil, dozvěděl jsem se spoustu informací, které jsem neznal. Nejvíc mě zaujaly skryté zárubně od firmy J.A.P., které jsem sice znal, ale nikdy neviděl takto zblízka. Myslím si, že do budoucna bych je mohl použít do svých realizací. Společnost Trachea jsem také znal - z osobní spolupráce. Zkušenost mám pozitivní, vždy jsme vše vyřešili.

Miroslav Soška, SOŠKA – TRUHLÁŘSTVÍ, s. r. o.
Na Design Roadshow jsem byl letos poprvé. Akce se mi velice líbila, byl jsem spokojený, dozvěděl jsem se něco nového, obohatilo mě to. Dlouho jsem spolupracoval s firmou Trachea a nikdy jsem neměl problém. Jediná pokažená dvířka si zákazník způsobil sám – kvůli otevřené troubě. Velice mě zaujal test kvality foliovaných dvířek. Byl jsem překvapený, jak obtížně lze kvalitně nalepenou folii strhnout. Společnost J.A.P. znám také – montoval jsem pouzdra. O značce Minirol jsem neslyšel. Předokenní rolety používám, montuji dřevostavby, ale konkrétně tuto techniku jsem neznal. Velice zajímavé je to, že dokáží zastínit i velké plochy.

Lucie Macková, interiérová designérka
Seminář se mi moc líbil, jen mě mrzí, že jsem ho nestihla celý. Doufám, že příští rok to napravím. I přes pozdní příchod jsem se dozvěděla všechny informace, které jsem potřebovala. Nejvíce mě zaujaly testy – ty jsou velice důležité jak pro klienta, tak pro nás – vím, na co klienta můžu upozornit dopředu, abychom se vyhnuli případným reklamacím.

Miroslav Hilšer, Truhlářství Hilšer
Letos jsem byl na Design Roadshow poprvé. Dozvěděl jsem se užitečné informace, které určitě využiji u svých zákazníků. Byl jsem zvědavý na skleněné dveře a screeny, ale nejvíce mě zajímala dvířka – to je můj hlavní obor. Na akci se mi moc líbilo, všechno mi vyhovovalo a příští rok bych se rád zase přišel podívat.


DESIGN ROADSHOW PARDUBICE
19. ledna 2017

Ing. arch. Josef Kopečný
Dnešní seminář Design Roadshow byl velice dobře vedený, s chutnou stravou - a to včetně té duševní. Rozhodně zde byly řešeny věci, které se do naší projekční praxe velice hodí, návštěvu doporučuji každému architektovi. O firmě J.A.P. už jsem slyšel, ale neměl jsem s ní osobní zkušenost. Určitě si myslím, že navážu spolupráci, protože systém dveří je pro nás vlastně zásadní – dělá design místnosti a celého domu. Další firmy jsem také neznal, ale myslím si, že k nějakému kontaktu dojde. Velice zajímavé jsou předokenní screeny od značky Minirol. Tam se mi nejvíce líbí odolnost proti větru a nehlučnost. 

Ing. arch. František Křelina
Na semináři Design Roadshow jsem nebyl poprvé. Navštěvuji ho, protože se vždy dozvím něco nového, můžu sledovat vývoj materiálů. Je skvělé, že takové akce pořádáte, líbí se mí více než FOR ARCH apod. Tam jsou příliš velké prostory a obecně je to takové nekonkrétní. Oproti tomu Design Roadshow je zaměřena čistě na to, co člověk potřebuje pro svou praxi, což mi vyhovuje. Celou řadu věcí už využívám – například bezobložkové systémy od firmy J.A.P., s nimi mám velmi dobrou zkušenost. Stínící okenní technika je věc, která se neustále vyvíjí a je dobré sledovat trendy a materiály. Konkrétně značku Minirol jsem neznal, ale myslím si, že určitě navážu spolupráci. 

Ing. Jaroslav Kostka, KOSTKA CZ
Na akci Design Roadshow jsem letos podruhé. Je velice dobře zorganizovaná, informace určitě využiji ve své praxi. Firmu Trachea znám, používáme jejich dvířka. Prezentace byla bezvadná. Screeny od značky Minirol mě velice zaujaly, neměl jsem ani ponětí, že něco takového může existovat. Příště se přijdu zase rád podívat.

Ing. Karel Peterka, THERMO PLUS – projektový ateliér
Na Roadshow jsem byl letos potřetí. Nejvíc se mi líbila prezentace firmy J.A.P. Firmu znám a jejich výrobky, např. skryté zárubně a pouzdra pro posuvné dveře, také používáme. Výborně se s nimi spolupracuje a zákazníci jsou spokojeni. Věřím, že J.A.P. udělal velký kus práce a že už dnes nepředstavuje pouze půdní stahovací schody. Tracheu jsem také znal, spolupracuji s nimi. Dobrý projektant musí vidět kousek za roh, to znamená, že musí mít širší rozhled. Jestliže navrhuji dům, tak musím vidět, co bude potom v něm. Značku Minirol samozřejmě taky znám, realizaci jsme zatím nedělali. Z mého pohledu je odklon od klasických venkovních rolet, které mají nevýhodu v tom, že dochází k úplnému zatemnění, kdežto screenové rolety propouštějí denní světlo a zároveň omezují přehřívání interiéru. V tom vidím velké plus. Předpokládám, že zde budou od našich zákazníků, pro které projektujeme rodinné domy, požadavky vzrůstat. 

David Krejčík, Sonny projekt
Seminář Design Roadshow je minimálně z více než poloviny přínosný pro mé budoucí realizace. Nejvíc mě zajímaly výrobky od firmy J.A.P. – konkrétně dveřní systémy. Firmu jsem znal, ale výrobky jsem zatím nepoužil. Společnost Trachea znám pouze z doslechu. Mají moc hezké výrobky, to bez pochyby. Je na nich vidět kvalitní provedení. Předokenní screeny od značky Minirol mi přišly velice zajímavé a šikovné řešení pro zastínění teras. Je to velice dobrá myšlenka, domnívám se, že v budoucnu určitě využiji a nabídnu klientům.

Jiří Uhlíř, Truhlářství Uhlíř
Seminář Design Roadshow jsem letos navštívil poprvé a moc se mi zde líbilo, panovala velmi příjemná atmosféra. Nejzajímavější pro mě byla prezentace firmy Trachea, kterou jsem znal již z předchozí praxe a mám s ní výborné zkušenosti. S rostoucí poptávkou řeším stále častěji vysoké lesky a nabídka firmy Trachea se mi zdá velice dobrá. 

p. Křivan, WELSCH INTERIER
Seminář Design Roadshow jsem navštívil poprvé. Dorazil jsem na doporučení kolegy, který říkal, že se zde dozvím spoustu skvělých informací. S akcí jsem byl kompletně spokojen, za mě bylo všechno ideální. Z prezentujících firem jsem znal pouze Tracheu. 

Ondřej Hauf, K – interier
Dnešní akce byla inspirativní, dozvěděl jsem se spoustu nových věcí a jsem moc rád, že jsem se mohl zúčastnit. Firmu J.A.P. jsem znal, bereme od ní stavební pouzdra pro obložkové dveře, a jsme spokojeni. Ostatní firmy jsem znal z doslechu, televize, internetu. Konkrétně o Minirolu jsem se dozvěděl až zde. V budoucnosti si myslím, že bychom mohli navázat spolupráci. Příští rok bych se rád opět zúčastnil. Zajímalo by mě, jakým způsobem se dál ubírají skryté zárubně – jestli je koncový zákazník opravdu ochoten do nich investovat. 

Gabriela Boroky, gbDESIGN
Na akci Design Roadshow jsem dnes byla poprvé a moc se mi tady líbilo. Přišla jsem konkrétně kvůli firmě Trachea, protože jsem o ní slyšela už dříve, ale osobní zkušenost jsem neměla. Příjemným překvapením pro mě bylo matné provedení dvířek. Určitě s firmou Trachea navážu spolupráci. Společnost J.A.P. jsem znala, pomáhali mi s realizací skleněných stěn a skleněného schodiště. Zákazníci byli moc spokojeni. Značka Minirol je spíše mimo můj obor, ale samozřejmě pokud se naskytne příležitost, můžu klientům doporučit. 

DESIGN ROADSHOW ČESKÉ BUDĚJOVICE
12. ledna 2017

Marek Raab, architektonický ateliér +arch
Na akci Design Roadshow jsem byl letos poprvé a musím říci, že se mi akce moc líbila. Zúčastnil jsem se, protože vím, že je moc důležité rozšiřovat si obzory a získávat informace o aktuálních trendech. Firmy Trachea a J.A.P. jsem znal již z dřívějška, ačkoliv jsem jejich služeb zatím nevyužil. S čím jsem se však zatím nesetkal, jsou skryté zárubně. To byla taky věc, která mě nejvíc zajímala. Je skvělé, že člověk vidí vše na vlastní oči. Značku Minirol jsem neznal. Pokud budu v budoucnu potřebovat využít stínící okenní techniku, určitě firmu Minirol oslovím. 

Petr Langman, PELZNER INTERIÉRY, s. r. o.
Seminář Design Roadshow je přínosný. Byly tu nové věci, které je třeba znát, abych je mohl použít. Většinu produkce firmy Trachea jsem znal a výrobky společnosti J.A.P. již ve své praxi využívám. Například posuvné dveřní systémy J.A.P. si zákazníci velice chválí. Okenní technika pro mě byla novinkou, v budoucnu určitě zde získané informace využiji. 

Ing. Vlastislav Kroc, ISK – INTERIER TEAM SERVIS, s. r. o.
Akce Design Roadshow se účastním již potřetí, pokaždé se dozvím něco nového, na něco nového se podívám. Letos jsem přijel kvůli stínící okenní technice, protože jsem ji neznal. S firmou Trachea spolupracuji, firmu J.A.P. doporučuji zákazníkům. 

Petr Novák, Elektro Novák CB s. r. o. 
Prezentujcí firmy jsme znali již z dřívějška, firmu J.A.P. ale pouze díky Grafosklu. V praxi určitě využijeme firmu Trachea. Naši zákazníci jsou s jejími výrobky spokojeni. Kombinaci skla na nábytkových dvířkách asi moc nevyužijeme, v současné době je poptávka spíše po kuchyňských dvířkách bez skel. Co bychom například uvítali, jsou určitě vzorky drátoskla na dvířkách, fotka v katalogu zákazníkům nestačí.

Jak se líbíla DESIGN ROADSHOW líbila v předchozích ročnících?

Ing. arch. Miroslav Klofáč, Ústí nad labem

Akce se mi líbila a i její délka byla naprosto optimální. Tím, že to bylo prezentováno v jednotlivých blocích, tak to bylo zajímavé. Z firem, které zde prezentovaly znám J.A.P. a Tracheu. Hodně se mi dnes líbily skryté zárubně od J.A.P. Po prezentaci jsem si je hned osahal. Ve svých realizacích jsem prozatím od Trachey používal dvířka a od J.A.P. pouzdra pro posuvné dveře.

Design Roadshow 2015 v Ústí nad Labem

Bc. Tomáš Kesl, Karlovy Vary

Na Design Roadshow tady ve Varech jsme byli už minulý rok. Protože mým hlavním businessem jsou dveře, tak jsem se těšil hlavně na prezentaci společnosti J.A.P. Výrobky této společnosti dlouhodobě prodáváme, dokonce jsme už zkoušeli montovat bezobložková pouzdra AKTIVE - mimochodem zcela bez problémů :-). Celkově bych to hodnotil jako fajn akci, kde jsem se hodně dozvěděl.

Design Roadshow Karlovy Vary 2015

Ing. arch. Martin Janda, Ateliér Janda – Zezula, Ostrava

Akce se mi moc líbila. Tento typ akcí mám rád a i délka mi naprosto vyhovovala. Prezentující firmy znám a s některými hodně spolupracuji. Nejvíce se při své práci setkávám se společností J.A.P. a používám od nich průřezově celý sortiment. Od zábradlí přes skleněné příčky až k pouzdrům, ale skryté zárubně jsem tedy ještě ve svých realizacích nepoužil.

Ing. arch. Jiří Liškutín

Akce i její délka byla příjemná, byla profesionálně připravená a všechny produkty byly zajímavé. Výrobky od firem, které zde prezentovaly, více méně ve svých realizacích využívám. Prozatím jsem nejvíce používal výrobky společnosti J.A.P. Konkrétně to byly schodiště a zábradlí.

Design Roadshow Ostrava 2015

Ing. Radek Začal, Kubus ateliér, Praha

Prezentace se mi líbila a i délka pro mě byla vyhovující. Prezentující firmy znám, ale spolupracuji pouze s firmou J.A.P. Nejčastěji používáme pouzdra, ale prozatím pouze jejich klasické provedení. Samozřejmě se mi hodně líbí ty bezpolodrážkové dveře se skrytou zárubní. Známe to už od jiných výrobců, takže to pro nás není úplně neznámá věc, ale nevěděl jsem, že už to dělá i firma J.A.P.

Ing. arch. Jan Ranný, Praha

Akce se mi líbila. Sice jsem přišel trošku později, takže jsem nestihl celou prezentaci firmy J.A.P. Ovšem to jsem si pak vynahradil tím, že jsem vyzpovídal zástupce J.A.P. Délka prezentace pro mě byla v pořádku. Neznal jsem akorát prezentující firmu Trachea. Jinak od firmy Technistone jsem navrhoval kuchyňské pracovní desky a od J.A.P. hlavně pouzdra. Hodně se mi líbilo bezobložkové pouzdro, kvůli kterému jsem sem také přišel. Už jsem to řešil dříve v pořadu Jak se staví sen, ale to je firma J.A.P. ještě neděla. Toto provedení jsem znal od konkurence, ale tato varianta od J.A.P. je velice hezká a jsem rád, že firma J.A.P. to už také umí. Poté se mi také hodně líbilo oboustranné otevírání dveří.

Design Roadshow 2015 v Praze

Ing. Jana Jirmanová, ANNA interiér, Pardubice
"Dnešní akce se mi moc líbila. Bylo v ní obsaženo více informací než na poslední Roadshow, na které jsme s kolegyní byly. Vaše akce navštěvujeme pravidelně a dnes to pro nás bylo opravdu přínosné. Celá prezentace byla pojata velmi vtipně a byla díky skvělým videovstupům daleko atraktivnější. Celý čas, který jsem zde strávila, mi příjemně uběhl a ani jsem nezaregistrovala délku trvání. Firmy J.A.P. a Tracheu znám už z minulých prezentací. Docela mě oslovila firma Technistone, kterou taktéž znám, ale oceňuji její přínos. Co mě dnes hodně oslovilo – dvířka Trachea s PUR lepidlem."

Ing. Bohumil Suchánek, BOWOS s.r.o., Pardubice

"Tuto akci jsem dnes navštívil poprvé a musím říci, že byla velice příjemná. O akci jsem se dozvěděl z propagačního materiálu, který přišel k nám do firmy. Zaujal mě ten název Roadshow a říkal jsem si, že to může být něco jiného než klasického semináře a opravdu bylo. Taktéž mě oslovila nabídka všech firem, které zde vystupovaly. Všechny firmy znám a dalo by se říci, že jsem je použil i ve svých realizacích. Spíše jsem byl zvědavý, co přinesou nového. Velice mě zaujala akrylátová dvířka od Trachey. Další firma Technistone – to je pro mě taková klasika, a co se týče firmy J.A.P. tak mě zaujaly dveře MASTER, ale setkávám se s tímto typem dveří i jinde. Zákazníci mají o tyto vysoké dveře velký zájem, ale cena je pro ně někdy odrazující. Velice také oceňuji formu celé akce a možnost pokládání dotazů. Jel jsem na tuto akci s tím, že jsem spoustu takových prezentacích již absolvoval, ale tato mě příjemně překvapila."

Design Roadshow 2015 v Pardubicích