Dřevěný minimalizmus


Dveře STRONG jako funkčně oddělující prvek dvou místností, nebo atypicky řešené celoskleněné zábradlí... To a mnoho dalšího lze nalézt v interiéru rodinného domu v Záhorské Bystrici. Nechte se pozvat na návštěvu, stojí to rozhodně za to. 

Mladý studentský design – inovativní využití hliníkových profilů v interiéru


Stojací lampa, orientační systém i přívěsky na krk – toto vše vzniklo ze standardních hliníkových profilů, ze kterých jsou tvořeny dveře MASTER v rámci studentských prací. Přinášíme nezatížený pohled mladého designu.…

Maxi rozměry dveří a skla nejsou v interiéru výjimečnou záležitostí


Multifunkční využití dveří MASTER, posuvný systém PREMIUM kotvený nad stropním podhledem, skleněná stěna s posuvem TRIX HEAVY… to vše umožnilo vytvořit ucelenou koncepci interiéru kancelářských prostor, kterou navrhoval Akad. arch. Milan Navara z ateliéru Studio 97A ze Zlína. 

Atypické použití dveří Strong


Dělící interiérové dveře umístěné v posuvném systému od podlahy ke stropu jsou možným příkladem, jak použít dveře STRONG v interiéru. Více přiblíží vizualizace architektonického návrhu bytového designéra Petra Molka z ateliéru očkodesign. 

Světová výstava EXPO 2015 s výrobky J.A.P.!


Světové Expo je prestižní mezinárodní výstava průmyslu a kultury jednotlivých zemí. V tomto roce se koná v Mecce světového designu,  italském Miláně a zaměřuje se na klíčové otázky udržitelného rozvoje, zejména pak na potraviny pro planetu a energii pro život. Český pavilon EXPO 2015 představuje špičkovou českou modulární architekturu. Koncept pavilonu přinesl přední výrobce modulární výstavby, společnost KOMA Modular ve spolupráci s architektonickým ateliérem CHYBIK + KRISTOF AA z Brna. Vrcholný design stavby podtrhují skryté zárubně EMOTIVE a dveře MASTER od českého výrobce J.A.P., který se stal výhradním dodavatelem produktů tohoto typu.